Vykstu į Kiniją

Vis dar negaliu patikėti, bet mėnesio gale jau būsiu Kinijoje. Tas posakis, kad Dievas juokiasi, kai tu planuoji, pasirodo yra tiesa! Niekada gyvenime negalvojau, kad gyvensiu Kinijoje, ar bent keliausiu po ją. Kinija niekad nebuvo mano ‘Bucket list’e’. O tada pasitaikė galimybė ir nusprendžiau, kad negaliu jos atsisakyti. O gal taip ir geriau. Pamatysiu, kai nuvyksiu! C’est la vie!

Iš ties visai nėra ramu širdy. Nežinau, ar nesijausiu be galo vieniša. Savo gimtadienį ir Kalėdas praleisiu visiškoj tolybėj, kitam žemyne, kitoj kultūroj… Nežinau, ar pavyks man sutarti su mokiniais. Ar pavyks juos išmokyti…ar sutarsiu su kolegom…Nežinau…ir dėl to baisoka.

Bet noriu iššūkių, noriu mokytis. Manau, kad šis pusmetis bus pilnas to. Laukiu jau vien skrydžių ir to jausmo, kai žinai, kad kažkas gero laukia. Laukiu to laiko, kai išlipsiu oro uoste ir būsiu Pekine, ir galėsiu patikrinti ar tas oras išties toks priplėkęs ir pritvinkęs visokių teršalų. Patikrinti, ar tikrai kinai taip jau daug spjaudo gatvėse. Ar tikrai tiek mažai kalbančių angliškai. Ar tikrai jie europiečius laiko žvaigždėmis. Ir koks tas ten jų maistas:))!

Nežinau kaip bus, bet tikiuosi Dievas bus ir ten:))

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s